Wypożyczalnia samochodów Gliwice zapewnia wygodny wynajem

Wypożyczalnia samochodów Gliwice zapewnia wygodny wynajem

Wypożyczalnia samochodów Gliwice zapewnia wygodny wynajem

W dzisiejszych czasach coraz trudniej jest poradzić sobie bez auta, szczególnie jeśli na co dzień z niego korzystamy i nagle jesteśmy zmuszeni do szukania innych rozwiązań. Przyczyn może być wiele, stłuczka, usterka, kradzież lub konieczność poruszania się w obcym mieście, kiedy nasze auto zostało w domu. Wypożyczalnia samochodów Gliwice, oferuje samochody na wszystkie te okazje.
Proponujemy wynajmy długoterminowe oraz krótkoterminowe, a także opcje weekendowe. Co więcej, jeśli to konieczne możliwy jest również wynajem z kierowcą. Zapraszam do przeczytania dalszej części artykułu.

Oferta skierowana dla każdego

Swoje usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm, dla klientów z kraju oraz z zagranicy. Dzięki usłudze „door to door”, samochód może zostać podstawiony i odebrany z dowolnego, wskazanego przez Państwo, miejsca.
Nasza wypożyczalnia samochodów w Gliwicach posiada samochody w klasach A-D, małe samochody osobowe, wygodne kombi, ekskluzywne limuzyny, eleganckie samochody ślubne oraz przestronne busy. Wszystkie dostępne pojazdy są w pełni sprawne, serwisowane przez profesjonalistów w autoryzowanych punktach.
Wszechstronność naszej wypożyczalni pozwala na dobranie odpowiedniego samochodu na każdą kieszeń. Możliwy jest również wynajem bez limitu kilometrów. Ponadto, dla naszych stałych klientów oferujemy dodatkowe zniżki.

Warunki wypożyczenia

Wypożyczalnia samochodów Gliwice współpracuje z ubezpieczycielami, co oznacza, że wypożycza również samochody zastępcze w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji drogowej.
Dostępność samochodów można sprawdzić on-line, a następnie dokonać rezerwacji w wygodny sposób, bez wychodzenia z domu. Sama procedura wynajmu jest niezwykle szybka i prosta. Wynajem jest elastyczny, dostosowany do Państwa potrzeb, jeśli konieczne jest przedłużenie wynajmu wystarczy się z nami skontaktować.
Zapraszamy do kontaktu z wypożyczalnią, cechuje nas profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zapotrzebowania. Nasi konsultanci udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania i pomogą w doborze odpowiedniego pojazdu, aby wycieczka lub podróż służbowa przebiegła wygodnie oraz bez problemów.

Category : Motoryzacja Tags :