Szkolenia JIRA dla Ciebie

Szkolenia JIRA dla Ciebie

Szkolenia JIRA dla Ciebie

W mojej firmie ostatnio zostały przeprowadzone szkolenia JIRA. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak one wyglądały i czy warto się na nie zapisać, to koniecznie przeczytaj ten tekst.

Firmy rozwijają się dynamicznie

W dzisiejszych czasach sposoby pracy i jej organizacji, zmieniają się w bardzo dynamiczny sposób. Jeśli pracujesz w korporacji lub dużym środowisku pracy ogólnie, z pewnością zauważyłeś, że takie zmiany zachodzą czasem niesamowicie szybko i trudno jest je powstrzymać. Dzieję się tak ponieważ rynek pracy stawia coraz to nowe wyzwania w tym zakresie i ludzie muszą się do nich dostosować. Oczywiście wiele zależy od tego czym zajmuje się firma w której pracujesz i jak bardzo nastawiona jest na nowoczesne rozwiązania. Może to dyktować zarówno tempo, jak i kierunek zmian. Ja sam, w swojej karierze zawodowej, pracowałem w wielu różnych miejscach i zdecydowanie mogę potwierdzić, że podejście bardzo różni się w każdym z tych miejsc. Sytuację komplikuje fakt, iż można stosować różne metodyki pracy.

Taka sytuacja ma swoje wady i zalety

Z jednej strony jest to bardzo pozytywna rzecz, ponieważ pozwala na dostosowanie danego modelu do potrzeb własnego przedsiębiorstwa, z drugiej jednak, można zauważyć pewne trudności w wdrażaniu coraz to nowych podejść. Dlatego tak istotną funkcję pełnią narzędzia do organizacji pracy. Ostatnio naszej firmie zostały zaoferowane szkolenia JIRA i muszę przyznać, iż okazały się one niezwykle owocne. Prawdę mówiąc, byłem w szoku, że tego typu narzędzia nie były nam wcześniej znane i wykorzystywane. Podczas tego szkolenia nauczyłem się bardzo dużo i nie mogę doczekać się wdrożenia zdobytej wiedzy w mojej strukturze. Bogate funkcje programu znacznie ułatwiają codzienne operacje i jeśli szukasz czegoś podobnego dla siebie, zdecydowanie mogę polecić to rozwiązanie.

A jakie było szkolenie?

Same szkolenia JIRA były bardzo profesjonalne i odbywały się w przestrzennej sali, w bardzo dogodnych warunkach. Całe centrum szkoleniowe, które przygotowało dla nas akcje było niesamowicie komfortowe i można było odczuć iż wykłady prowadzone są przez specjalistów w danej dziedzinie.
Jeśli mieliście jakiekolwiek wątpliwości w tej kwestii, potraktujcie proszę ten artykuł jako potwierdzenie, iż nie będziecie żałować swojej decyzji i warto zapisać się na szkolenie.

Category : IT Tags : ,