System POS rozwiązaniem problemów Twojej restauracji!

System POS rozwiązaniem problemów Twojej restauracji!

System POS rozwiązaniem problemów Twojej restauracji!

Jesteś właścicielem lokalu gastronomicznego? Dopiero zaczynasz czy masz już doświadczenie? Nie ma znaczenia jaka jest Twoja odpowiedź na to pytanie. Najważniejsze jest to, czy masz świadomość, jak wiele rzeczy ułatwi pracę Tobie i całej Twojej restauracji. Czy miałeś kiedyś już problem z bałaganem w kuchni? Porozrzucanymi zamówieniami? Czas z tym skończyć! Zainteresuj się „POS” i rozwiąż swoje problemy.

POS – niezbędnik w każdej restauracji

Jeśli nie działasz w gastronomii zbyt długo zapewne nie wiesz czym jest wspomniany POS. Otóż POS to dedykowany system komputerów i ekranów dotykowych, ułatwiających komunikację z kucharzami, obsługą oraz wszystkimi klientami. Skrót POS pochodzi od angielskiego zwroty „Point of Sale’, które oznacza punkt sprzedaży. System ten umożliwi zrewolucjonizować obsługę i działania w Twojej restauracji. Wynikiem jego działania jest m.in sprawniejsza i szybsza obsługa przybyłych gości. Ekrany dotykowe umożliwiają szybką obsługę i edycję zamówień oraz poleceń od przełożonego. Gwarantują one efektywną i stabilną pracę. Efektem ich działania jest zdecydowane obniżenie kosztów pracy i działania, zwiększenie poziomu sprzedaży oraz oczywisty wzrost zysków restauracji. Same korzyści!

Wielufunkcyjne rozwiązanie

Systemy POS umożliwiają wykorzystanie wielu dodatków i peryferiów takich jak m.in: czujniki i identyfikatory, które umożliwią szybką identyfikację oraz wykorzystanie systemu zdalnego dostępu to m.in kuchni oraz pomieszczeń biurowych w Twojej restauracji. Kolejnym ciekawym elementem jaki możesz dokupić do swojego systemu ,są z pewnością wyświetlacze do terminali, dzięki którym klient zamawiając na bieżąco, widzi co zamawia i jaki jest łączny i poszczególny koszt jego zamówienia. Równie ciekawym elementem jest opcjonalny, drugi monitor dla Twoich klientów, którzy mogą dzięki nim obserwować np. pokaz slajdów z zawartymi informacjami o najnowszych promocjach, okazjach i aktualizacjach menu. System POS umożliwia też wykorzystanie takich peryferiów jak np. drukarki. W ofercie wielu producentów znajdują się m.in. drukarki fiskalne, których zadaniem jest rejestrowanie sprzedaży w celach podatkowych oraz drukarki bonów kuchennych, dzięki którym można drukować zlecenia dla kuchni! System POS, to jeden wielki pakiet korzyści dla Ciebie i Twojej restauracji!

Category : Usługi Tags : ,