Sklep Dainese – miejsce, w którym znajdziesz wszystko, by rozpocząć sezon motocyklowy

Sklep Dainese – miejsce, w którym znajdziesz wszystko, by rozpocząć sezon motocyklowy

Sklep Dainese – miejsce, w którym znajdziesz wszystko, by rozpocząć sezon motocyklowy

Wiosna to rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Dla wielu ludzi motocykle to pasja, ale i dobra zabawa. Wśród motocyklistów znajdziemy kolekcjonerów i pasjonatów. Pamiętaj, że ważne jest zadbanie o bezpieczeństwo. W tym celu uzupełnij garderobę o niezbędne elementy stroju motocyklisty.

Z myślą o motocyklistach…

Dainese sklep powstał z myślą o motocyklistach. Oferuje on między innymi odzież ochronną, kaski, a także ochraniacze. Oferta jest bardzo szeroka i każdy znajdzie coś dla siebie. Sklep oferuje odzież skórzaną, do której należą kombinezony jednoczęściowe oraz dwuczęściowe, kurtki i spodnie. Odzież tekstylna to głównie rękawice oraz buty. W ofercie znajdują się także ochronniki głowy, czyli kaski, nieodzowne przy jeździe motocyklem. Dodatkowo możemy kupić różnego rodzaje ochraniacze, np. pleców, łokci, stawów. Ponadto oferta dotyczy także pasów nerkowych, kominiarek i stabilizatorów karku. Jak widać, sklep oferuje nam szeroką gamę odzieży stworzonej dla ludzi z pasją i lubiących adrenalinę. Jednak bardzo ważnym aspektem jest tu bezpieczeństwo. Bogata oferta sklepu pozwala nam na zakup naklejek odblaskowych, aby zwiększyć widoczność swoją i motocyklu w czasie nocnych podróży.

Znajdź aktracyjną promocję

Na stronie internetowej istnieje zakładka „sale”, która pokazuje nam dostępne promocje i zniżki na wybrany sprzęt. Dodatkowo na stronie widoczny jest numer kontaktowy do obsługi sklepu w przypadku realizacji zleceń. Szybki kontakt umożliwia nam zmianę zamówienia, ale i zwiększa naszą pewność w stosunku do sklepu. Jest to jeden z ważniejszych aspektów w komunikacji.

O samej marce

Produkty, które oferuje Dainese sklep, są produkowane we Włoszech od 1927 roku. Ciekawostką jest to, że ubrania były wykorzystane przez znanych zawodników tj. Valentino Rossi czy Max Biaggi. Cała firma nie zajmuje się tylko produktami motocyklowymi. Zajmuje się produkcją i sprzedażą kombinezonów do jazdy konnej oraz kolarstwa górskiego.

Category : Motoryzacja