JIRA co to? To pytanie, na które warto sobie odpowiedzieć

JIRA co to? To pytanie, na które warto sobie odpowiedzieć

JIRA co to? To pytanie, na które warto sobie odpowiedzieć

Zastanawiasz się czym jest system JIRA? Jeśli tak, to koniecznie zajrzyj do tego tekstu. Sprawdź nie tylko czym jest JIRA, ale też czemu warto znać odpowiedź na to pytanie.

Co to jest JIRA?

JIRA co to? Jira to jest przede wszystkim połączenie narzędzia przeznaczonego do śledzenia zgłoszeń, zarządzania projektami, a także łatwo rozszerzalnej platformy integracyjnej. Jej celem zawsze będzie wyłącznie zwiększenie wydajności wszystkich zespołów projektowych. Tak więc na pytanie JIRA co to, mamy już bardzo jasną i klarowną odpowiedź. Jest to ogromne ułatwienie już praktycznie na każdym etapie śledzenia zgłoszeń. Oczywiście dla każdej z zaangażowanych osób. Przy nim tworzenie, przegląd oraz rozwiązywanie zgłoszeń to jest naprawdę pestka, jednak JIRA idzie jeszcze zdecydowanie dalej. Przy okazji wspiera także cały proces kompleksowego zarządzania projektami oraz zwinny proces rozwoju. Tak naprawdę na pytanie kto używa JIRA, można odpowiedzieć jasno. Obecnie w jej posiadaniu jest co najmniej 11500 organizacji w ponad 100 krajach na całym świecie. Ma ogromną wręcz bazę klientów, która stale się rozszerza. Jeśli chodzi o nasz rodzimy rynek, to z JIRA najczęściej korzystają największe organizacje pochodzące z branży bankowej, IT, telekomunikacyjnej, jak i uczelnie wyższe oraz samorządy i jednostki administracji publicznej.

Elastyczne rozwiązanie dla każdej firmy

Oferuje ona w największej mierze proste oraz wyjątkowo elastyczne śledzenie wszelkiego typu zgłoszeń. Jest jeszcze przy tym zintegrowana w pełni z kodem źródłowym oraz środowiskiem produkcyjnym. Wszystko po to, żeby w jak najlepszy sposób dopasować się do stylu naszej pracy. To niewątpliwie ogromna zaleta sprawiająca, że nie sposób porównać tego programu do żadnego innego. Zupełnie niezależnie od tego, czy jesteśmy certyfikowanym w pełni Scrum Masterem albo właśnie dopiero rozpoczynamy swoją przygodę ze zwinnymi metodykami, JIRA jest w stanie całkowicie sprostać wszystkim wymaganiom naszego zespołu projektowego. Dzięki niej zarządzanie wszystkimi projektami w jednym miejscu jest teraz jak najbardziej możliwe. Możemy się w ten prosty sposób i przy jej pomocy skupić na wykonywaniu zadań, przy okazji nie tracąc kompletnie obrazu całości naszego projektu. Jest to bardzo ważny aspekt.

Category : IT Tags : ,