Czy możemy poprawić komunikację w swojej firmie dzięki JIRA system?

Czy możemy poprawić komunikację w swojej firmie dzięki JIRA system?

Czy możemy poprawić komunikację w swojej firmie dzięki JIRA system?

Naszą firmę tworzą przede wszystkim zatrudniani przez nas ludzie, dlatego to ich musimy doceniać, wspierać i tak o nich dbać. Niestety, nie zawsze jesteśmy zadowoleni z pracy swoich fachowców, co nieraz wynika z popełnianych przez nas błędów. My przecież odpowiadamy za atmosferę panującą w naszej placówce oraz za jakość komunikacji występującej między pracownikami. Możemy to wszystko zawsze ulepszyć.

Eliminacja błędów, a zarządzanie firmą

Jeśli nasz biznes dopiero wkroczył na rynek, oznacza to, że jego cała załoga prawdopodobnie jak na razie się ze sobą nie zna. Ten błąd wyeliminujmy na samym początku, organizując uroczystość integracyjną. Zaprośmy pracowników na kilkudniowy bądź jednodniowy wyjazd, zaplanujmy dla nich różnorodne atrakcje i pozwólmy im poznać się w przyjemnej atmosferze oraz na neutralnym gruncie. W tym samym momencie możemy już wprowadzić do swojej działalności coś, co zacznie profitować w przyszłości – JIRA system. Nauczmy się go obsługiwać, a potem zaprezentujmy go wszystkim pracownikom i pokażmy im, jak on działa oraz co można z jego pomocą robić. Wręczmy im też ich własne, służbowe komputery przenośne, najlepiej laptopy, i sami zainstalujmy na nich specjalne komunikatory, podłączając je oczywiście do sieci internetowej. Tak naprawdę każdy fachowiec powinien cały czas mieć swój komputer przy sobie i powinien bezustannie być połączony z siecią, by przekazywać innym informacje poprzez np. wysyłanie wiadomości mailowych. Równie przydanymi urządzeniami co komputery są urządzenia telefoniczne, dlatego pracownikom powinniśmy również wręczyć ich służbowe smartfony.

Komunikacja to podstawa

Dbanie o komunikację w biznesie wymaga zwykle sporych i niezbyt przyjemnych dla nas inwestycji. Pamiętajmy jednak, że te wszystkie komputery, smartfony bądź JIRA system kosztują nas tylko raz, a potem służą nam już tylko do pracy. Pozwolą nam jeszcze lepiej zarządzać naszą działalnością gospodarczą, za co na pewno warto co nieco zapłacić.

Category : Holterastwo Tags :