Czemu warto znać odpowiedź na pytanie: JIRA co to?

Czemu warto znać odpowiedź na pytanie: JIRA co to?

Czemu warto znać odpowiedź na pytanie: JIRA co to?

Chcielibyśmy, by to właśnie nasz biznes kojarzony był z nowoczesnością, innowacyjnością i modernistycznym działaniem. Mimo tego dalej nic w tym celu nie robimy. Od dawna tak samo kierujemy całym przedsiębiorstwem, podczas gdy moglibyśmy zarobić już na nim o wiele więcej, gdybyśmy tylko zapoznali się z funkcjonalnością systemów JIRA. Co zatem mogą one zrobić dla nas, naszych pracowników i ogólnie całego naszego biznesu?

Czym jest system JIRA?

System JIRA to przede wszystkim weryfikacja. Teoretycznie sami się nią zajmujemy, bo zanim przekażemy zatrudnionym osobom jakiekolwiek informacje, analizujemy ich wiarygodność. Przekazujemy im tylko te dane czy dokumenty, co do których prawdziwości mamy przekonanie, choć nie zawsze potrafimy je samodzielnie uzyskać. System jira sam będzie to dla nas robić, pozwalając nam zaoszczędzić mnóstwo czasu i wykorzystać go na coś zupełnie innego. Nie marnujmy go więc bezsensownie i poczytajmy JIRA co to, by od tej pory weryfikować dokumenty, kontrolować przepływ danych czy nadzorować zadania pracowników kilkukrotnie szybciej. Na pewno chcielibyśmy zadbać również o ogólne planowanie, co platformy JIRA też dla nas uczynią. Będziemy mogli przez nie wysyłać do swoich pracowników różne zlecenia i zadania, informując ich o nich w dowolnym momencie. Nawet podczas jazdy pociągiem prześlemy im projekty, jeśli tylko będziemy mieć pod ręką swój przenośny komputer. Nasi pracownicy potem też zajmą się ich realizacją właśnie przy użyciu platform JIRA, która pozwala im pracować wspólnie, w całej grupie.

JIRA to oszczędność czasu

Skoro już znasz odpowiedź na pytanie: JIRA co to, warto zastanowić się nad jego funkcjonalnością. System JIRA ciągle jest poprawiana, dlatego prawdopodobnie już za kilka lat platformy te będą wykonywać za nas większość zadań. Już dziś potrafią fantastycznie działać, więc nawet wykorzystując je w aktualnych czasach, będziemy oszczędzać na nich swój czas. Mając go więcej, przejdziemy do zajmowania się np. marketingiem biznesu. Nie stracimy już żadnej minuty na wykonywanie zadań, które moglibyśmy powierzyć swojemu programowi.

Category : Oprogramowanie dla usług Tags : ,