Aplikacje mobilne ułatwiające życie

Aplikacje mobilne ułatwiające życie

Aplikacje mobilne ułatwiające życie

Rozwój najnowszych technologii informatycznych pozwolił znacznie podnieść standard życia. Powstaje wiele aplikacji użytecznych, które służą przyspieszają naszą pracę oraz poprawiają jakość naszego życia i naszej rozrywki. Aplikacje na telefon dotyczą niemal wszystkich dziedzin życia, począwszy od bankowości po rozrywkę, gastronomię czy edukację. Jedną z takich najnowszych aplikacji, która rewolucjonizuje rynek gastronomii, jest aplikacja do zamawiania jedzenia mojeGASTRO – http://www.mojegastro.pl/aplikacja-do-zamawiania-jedzenia/.

Aplikacja do zamawiania jedzenia to przyszłość gastronomii

Coraz powszechniejszy dostęp do smartfonów z połączeniem z Internetem pozwala na wykorzystanie pełnych możliwości aplikacji mobilnych. Telefon z Internetem umożliwia zamówienie jedzenia w jakimkolwiek miejscu jesteśmy o jakiejkolwiek porze. Nie musimy już wychodzić z domu, ani przerywać ulubionych czynności. Nie trzeba wykonywać tez uciążliwych telefonów. Wystarczy kilka minut i mamy dostawę jedzenia pod wskazany adres. Aplikacja Gastro przeznaczona jest na urządzenia mobilne z systemem Android, Windows czy iOS. Dzięki temu może ona dotrzeć do większej ilości użytkowników. Program służy odbieraniu oraz integracji wszystkich zamówień składanych przez internetowe portale, stronę restauracji i aplikacje z menu restauracji. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i łatwa, tak samo jak zamówienia składane przez klienta bezpośrednio w lokalu.

Moduły aplikacji Gastro

Aplikacja do zamawiania jedzenia Gastro to przede wszystkim wygoda nie tylko dla klientów, ale także dla szefów restauracji. Aplikacja składa się z kilku modułów funkcjonalnych. Między innymi Gastro POS, który służy do dotykowej obsługi sprzedaży. Dotykowy ekran zapewnia sprawną obsługę, możliwa jest także kontrola rachunków, rejestracja czasu pracy i łatwość wyboru menu, czy kontakt z kuchnią. To tylko niektóre wymienione możliwości modułu Gastro POS.

Kolejnym modułem Gastro Szef, który pozwala na monitorowanie gospodarki magazynowej oraz bieżącej sprzedaży. Moduł ten umożliwia na całościowe zarządzanie lokalami. Jego atutami jest możliwość generowania raportów i analiz dotyczących produktów, sprzedaży i finansów, a także graficzne przedstawienie wszystkich otrzymanych wyników,. Cechuje się bardzo dużą czytelnością. Ważnym modułem aplikacji jest POS Displaym które odpowiada za między innymi wyświetlanie potraw klienta, treści reklamowych, informacji o produktach i cenach. Kompleksowym rozwiązaniem dla tej technologii jest bezprzewodowy monitor dołączony do terminala i zasilany przez VGA.

Aplikacja do zamawiania jedzenia zawiera także moduł KDS, czyli system komunikacji z kuchnią. Ułatwia on przede wszystkim komunikację między sprzedawcą, a kuchnią. Jej odmianą jest KDS order number, czyli moduł odpowiedzialny za zarządzanie kolejkami wśród klientów. Przekłada się to na znaczniejsze poprawienie jakości obsługi klienta i utrzymanie porządku w restauracji. Ciekawym modułem może być Gastro miniPos, który instalowany jest na przenośnym urządzeniu, na przykład telefonie lub androidzie i ma za zadanie przyspieszyć składanie zamówień.

Podsumowanie

Aplikacja do zamawiania jedzenia mojeGASTRO jest niezwykle użyteczną aplikacją. Dzięki zastosowaniu kilku modułów pozwala na kompleksową obsługę restauracji. Zbiera w całość zarządzanie kilkoma procesami. Przede wszystkim pozwala właścicielowi poprawić jakość obsługi klienta, a także zaoszczędzić czas.Jej zaletami jak wspomniano już jest przyjazny interfejs i dopasowanie do zarówno małych jak i większych lokali.

Category : Gastronomia , Lifestyle Tags :